DSC 0030 1024x678

Mūsų gimnazijos mokiniai Alina Čiurlytė, Edita Mongird, Viktor Dechter, Nikita Motyliov, Artur Mitin, Ilja Bruss dalyvauja šiame projekte, kurį dalinai finansuoja Tautinių mažumų departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės.

Projektas yra ilgalaikis ir vyks šiuose miestuose: Kaunas, Visaginas, Pabradė, Eišiškės. Pirmas susitikimas vyko balandžio 28 dieną, Kaune, Moksleivių techninės kūrybos centre, A. Mickevičiaus g. 2.

Mokiniai buvo padalinti į kelias grupes ir dalyvavo orientaciniame žygyje po visą Kauno miestą. Projekto dalyviai orientuodamiesi Moksleivių techninės kūrybos centro organizatorių – jaunųjų studijos narių, sudarytu žemėlapiu pagal nuorodas ir mįsles turėjo surasti svarbesnius Kauno miesto objektus, kultūros paminklus, istorines vietas. Radę objektą – turėjo atlikti užduotis ar atsakyti į klausimus ir mįsles. Prie svarbesnių Kauno miesto objektų nusifotografuoti.

Grįžę ir pilni įspūdžių visi projekto dalyviai susirinko mūsų gimnazijoje pasistiprinti ir pasidalinti renginio nuotaikomis. II etapas numatytas gegužės 12 d. ir susitikimas projekto dalyvių vyks Visagino „Gerosios vilties“ progimnazijoje.

Į viršų