Naujienos

Dalyvavome Kauno miesto ketvirtokų matematikos olimpiadoje "Skaičiukas - 2019".

Balandžio 18 dieną Kauno "Varpelio" pradinėje mokykloje vyko miesto ketvirtokų matematikos olimpiada "Skaičiukas - 2019". Joje dalyvavo mūsų gimnazijos 4 D klasės mokinė Akvilina Kruopytė (mokytoja Daiva Degutienė) - gimnazijos matematikos olimpiados nugalėtoja. Džiugu, kad mergaitė ir miesto konkurse įrodė, jog ji - viena stipriausių savo amžiaus matematikių - laimėjo III vietą. Sveikiname ir linkime sėkmės Vilniuje, respublikinėje matematikos olimpiadoje "MAGIS".  

Skaityti daugiau...

Pavasario kroso čempionatas

Balandžio 17 dieną vyko Kauno miesto atvirasis pavasario kroso čempionatas. Gimnazijos rinktinė jame iškovojo 3 vietą.  Sveikiname!

Skaityti daugiau...

Dalyvavome Kauno miesto mokinių žmogaus saugos konkurse „Būk saugus".

Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjuje balandžio 16 d. vyko Kauno miesto mokinių žmogaus saugos konkursas „Būk saugus". Dalyvavo 18 miesto komandų. Mokiniai atliko teorines žmogaus saugos užduotis, dalyvavo praktinėse judriose pratybose. 5-6 klasių mokinių grupėje dalyvavo Artur Pavlov,Viktorija Nalivaiko ir Nikolė Krugliakova, kurie buvo apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis. Sveikiname!

Skaityti daugiau...

Dalyvavome Kauno miesto mokyklų 5-6 klasių mokinių popietėje „Etikos mokomės žaisdami“.

Balandžio  12 d. Jurgio Dobkevičiaus progimnazijoje mūsų gimnazijos 6a klasės mokinių komanda dalyvavo Kauno miesto mokyklų 5-6 klasių mokinių popietėje „Etikos mokomės žaisdami“. Į popietę atvyko mokiniai iš 19 bendrojo ugdymo įstaigų. Moksleiviai buvo suskirstyti į komandas. Mūsų progimnazijos 6a klasės mokiniai Artemij Kovalenko, Denis Smirnov, Maksim Širijaev žaidė ir kartu  mokėsi su Dainavos progimnazijos 6 klasės mokiniais. Dirbdami grupėse ir drauge siekdami rezultato vaikai suprato, kad dirbti komandoje ne tik smagu, bet ir įdomu. Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijos komanda buvo apdovanota padėkos raštais.  Sveikiname!

Skaityti daugiau...

Rašinių konkursas “Tik laisvė leidžia išskleisti savo talentus“.

Mūsų gimnazijos IIIA gimn. kl. mokinė Polina Moskaliova (mokytoja D.Klusaitienė) dalyvavo Kauno miesto rašinių konkurse “Tik laisvė leidžia išskleisti savo talentus“, kurio tikslas ugdyti patriotines nuostatas, puoselėti jaunosios kartos istorinę atmintį, ugdyti pagarbą ir pasididžiavimą savo Tėvyne, savo tautos šviesuoliais. Konkursą organizavo Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija. Sveikiname Poliną tapusią šio konkurso laureate - laimėjusią II vietą!  

Skaityti daugiau...
Į viršų