Naujienos

Metų knygos rinkimai

Gimnazijos pradinių klasių mokiniai nuo 2015 metų kasmet dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai“.Akcijos tikslas - skatinti Lietuvos gyventojus domėtis šiuolaikine lietuvių literatūra, kelti mūsų visuomenėje skaitymo prestižą. Akcijos idėja - pristatyti geriausius praeitais metais išleistus lietuvių literatūros kūrinius keturiose - vaikų, paauglių, suaugusiųjų ir poezijos - knygų kategorijose. 2018 m. įtraukta penkta kategorija - publicistikos ir dokumentikos.

Skaityti daugiau...

Edukacinė išvyka "Kalėdos tarp lėktuvų"

Gruodžio 4 d. gimnazijos 1C klasės mokiniai kartu su mokytoja Jolanta Gvildiene dalyvavo Lietuvos aviacijos muziejaus organizuotoje edukacijoje “Kalėdos tarp lėktuvų”. Vaikai su didžiausiu džiaugsmu sutiko atskrendantį Kalėdų senelį, padėjo jam nešti dovanas. Kartu su seneliu savo pagamintais lėktuviukais puošė eglutę, žaidė žaidimus, šoko, sekė pasaką, dainavo, žiūrėjo filmuką, vaišinosi kvapnia arbata ir nykštukų keptais sausainiais. Kalėdų senelio padedami pilotavo lėktuvo maketą ir gavo dovanų! Buvo visiems labai smagu !

Skaityti daugiau...

Etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“

2018 m. lapkričio 28 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijoje įvyko ketvirtasis miesto bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių etikos konkursas „Šalia manęs – kitas žmogus“ , jungiantis daugelį Kauno mokyklų ir padedantis įtvirtinti etikos dalyko pamokose įgytas žinias.

Konkursą organizavo Kauno pedagogų kvalifikacijos centras, etikos mokytojų metodinis būrelis ir Kauno Aleksandro Puškino gimnazija. Šio renginio dalyvius ir juos parengusius mokytojus pasveikino gimnazijos direktorius Erikas Griškevičius, svečius pasitiko ir apie ugdymo įstaigą papasakojo IIb gimnazinės klasės merginos. Gimnazijos mokinių ansamblis, vadovaujamas muzikos mokytojos Svetlanos Gorovoj, konkurso dalyviams atliko gražias lietuvių autorių dainas, ir vieną muzikinį kūrinį skirtingomis kalbomis ( armėnų jidiš, ukrainiečių, rusų bei lietuvių)

Skaityti daugiau...

Renginys ,,Mano šeimos šventės"

Lapkričio 26 dieną Kauno Petrašiūnų progimnazijoje vyko baigiamasis Kauno miesto pradinių klasių mokinių ir jų šeimos narių projekto ,,Mano šeimos šventės" renginys. Dalyviai turėjo sukurti fotopasakojimą apie įsimintiniausią šeimos šventę ir įdomiai pakomentuoti. 3C ir 4D klasių mokiniai Elijas ir Danielius Liepiai su šeima tapo laureatais. Mokytoja Daiva Degutienė.

Skaityti daugiau...

Projektas "Jaunieji ambasadoriai"

Lapkričio 27 d. Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos anglų kalbos mokytoja Nina Čerenkova vedė tarptautinę on-line anglų kalbos pamoką "Mano gimtasis miestas". Pamokoje dalyvavo mūsų gimnazijos 5b klasės mokiniai ir 7 klasės mokiniai iš Vroclavo mokyklos Szkoła Podstawowa nr 108 (Lenkija). Mūsų gimnazijos mokinys Ilja Elijošius labai įdomiai pristatė Kauno lankytinas vietas, o Katrina Kuprėnaitė ir Valentin Ušaniov papasakojo apie mūsų mokyklą. Po to mokiniai iš Vroclavo pateikė daug įdomios informacijos apie savo miestą.

On-line pamokos refleksija – gera nuotaika ir nauji įspūdžiai bei žinios apie Lietuvos ir Lenkijos respublikas.

Taip pat mes planuojame vesti on-line metodinę valandą “Gerosios patirties sklaida diferencijuojant ir personalizuojant darbą per pamokas“ kartu su Lenkijos kolegomis.

Skaityti daugiau...
Į viršų