Naujienos

,,Šok į tėvų klumpes''!

Birželio 1 dieną, pritardami Lietuvos neformaliojo švietimo centro iniciatyvai, organizavome Atvirų durų dieną tėvų, senelių, artimųjų darbo vietose. 5-10 klasių mokiniai lankėsi Priešgaisrinėje saugos tarnyboje ,Kauno IX forto muziejuje, Kauno pašto skyriuje, Zapyškio bažnyčios archeologiniuose kasinėjamuose, Kauno geležinkelio stotyje, SWED banke, kompanijoje „Telesoftas“, Veterinarijos akademijoje, Kauno klinikose, UAB „KAUTRA“, baras „Turkiški skanėstai“. Šių išvykų metu mokinius darbo vietose pasitiko ir apie savo veiklą pasakojo jų artimieji. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su darbo aplinka, ,,pasimatuoti'' profesijas.

Dėkojame mokinių tėveliams, seneliams, artimiesiems už supratimą ir bendradarbiavimą organizuojant profesinio veiklinimo dieną ,,Šok į tėvų klumpes''!

8-A klasė

8b Bankininko profesija

9A PROFESIJOS

Gaisrine

Karjeros diena 6A-1

Karjeros diena

Karjeros dienos

Kauno geležinkelio stotis, 5c klasė

šok į tėvo klumpes7А

Šok į tėvų klumpes 5B

 

Svečiai iš Ukrainos

Svečiai iš Ukrainos.

Birželio 1 d. susipažinome su mokiniais iš įvairių Lutsko (Ukrainos) ugdymo įstaigų. Svečiai susitiko su mūsų gimnazijos bendruomene, susipažino su gimnazijos istoriniais faktais, dalyvavo ekskursijoje po gimnazijos edukacines erdves. Gavome pasiūlymą bendradarbiauti su Lutsko mokykla Nr.5 ir su Lutsko gimnazija Nr.18.

Svečiai dalyvavo Tarptautiniame folkloro festivalyje „Atataria lamzdžiai - 2018“ skirtame Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, kuris vyko Kauno tautinės kultūros centre (A. Jakšto g.18 ) ir kitose Kauno miesto uždarose ir atvirose erdvėse 2018 m. birželio mėn. 1-3 d.d.

34176296 796083720588351 4572354649255837696 o 1024x647

Skaityti daugiau...

Tarptautinė vaikų gynimo diena

Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Birželio 1 dieną ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai kartu su auklėtojomis ir kūno kultūros pedagoge dalyvavo projekte skirtame vaikų ginimo dienai. Projekto tikslas - suteikti vaikams galimybę aktyviai judėti, lavinti fizinius ir kūrybinius gebėjimus, bei dalintis gerąja patirtimi. Vaikai aktyviai dalyvavo estafetėje ir įvairiuose konkursuose. Žaidė su muilo burbulais ir valgė ledus.

37ED7154 5997 4AFF B7F1 B0CEC86BC2F1 1024x768

Skaityti daugiau...

vasaros stovykla 2018

Stovyklos viesinimui plakatas

Edukacinė išvyka į KTU matematikos ir gamtos mokslų katedrą

Edukacinė išvyka į KTU matematikos ir gamtos mokslų katedrą.

Gegužės 27 dieną Kauno A. Puškino gimnazijos I – II gimn. klasių mokinių grupė nekantriai laukė edukacinės išvykos pagal projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ į KTU matematikos ir gamtos mokslų katedrą. Ši edukacinė išvyka buvo skirta gilesnei pažinčiai su nanotechnologijomis. Paskaitą skaitė ir praktinį darbą organizavo KTU matematikos ir gamtos mokslų katedros doc. dr. Živilė Rutkūnienė. Tikslas – supažindinti mokinius su nanotechnologijomis, kur ir kam jos taikomos. Edukacijoje buvo apžvelgiamos pagrindinės nanotechnologijų kryptys: nanotechnologijų istorija, nanomedžiagos ir jų taikymas, savitvarkos principų taikymas kuriant naujas nanomedžiagas ir nanostruktūras, nanotechnologijose naudojami prietaisai ir jų veikimo principai, atominių jėgų mikroskopijos taikymas nanotechnologijose. Ypač mokinimas patiko praktinis darbas.

1 1024x768

Skaityti daugiau...
Į viršų